4DESIGN DAYS 2016 – Walentynki na targach w Katowicach

14 lutego spędziliśmy Walentynki na targach DESIGNu w Katowicach. Pokrótce przedstawiamy Wam, co nas urzekło…, czym jesteśmy zaskoczeni… i jakie w tym roku będą panowały trendy w DESIGNie. Oglądajcie, inspirujcie się i twórzcie kreatywną przestrzeń wokół nas!

1. OLDWOOD, czyli drewno w nowej, starej odsłonie połączone ze szkłem, metalem. Stylizowane meble z litego drewna pachną starością, połączenia są nietuzinkowe i czuć wyjątkowo naturalny charakter każdego przedmiotu.

2. ZEHNDER – piękne grzejniki do domu, nietypowe, bo w mocnych przykuwających wzrok kolorach. Już nie trzeba chować grzejnika za firaną, w specjalnej osłonie…można go odkryć, pokazać i chwalić się jego barwą, formą traktując go jako ważny element wyposażenia pomieszczenia. Niezbędny nie tylko ze względu na funkcję, ale i na walory estetyczne.

3. CustomZole – ściany, podłogi, elewacje, blaty z litego drewna. Deski wypalane są według tradycyjnej japońskiej techniki, dlatego drewno staje się trwalsze i bardziej odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć itp. Ciekawe efekty można uzyskać, zupełnie inny wymiar drewna.

 

4. Oświetlenie – coraz więcej widzimy lamp, nowych typów oświetlenia wykonanych z elementów recyklingu, co jest bardzo dobrym zjawiskiem. Również to, że lampy te są rękodziełem, każda ma swój indywidualny charakter, każda jest inna, niepowtarzalna, jedyna.

5. MELYO – przepiękne, naturalne meble, niesamowicie wygodne. Polecamy!

6. WILKHAHN – siedziska STAND-UP – bardzo lekkie, bujające się, jednocześnie stabilne pufy, duże zaskoczenie…pozytywne;)

Do zobaczenia za rok!