Kreujemy przestrzeń wokół nas 

Projekt nie potrzebuje tłumaczenia.
Projekt jest wynikiem procesu analizy potrzeb i wymagań klienta oraz zasad, którymi kieruje się projektant. Złap Projekt to pracownia tworząca indywidualne rozwiązania, projekty z charakterem. Inspiracje czerpiemy z doskonałości natury, kierujemy się czystością formy i jakością materiałów, które łączymy na swój sposób. Poszukujemy nowości na rynku, wymyślamy własne patenty i wcielamy je w życie. Wykorzystujemy przy tym nowinki technologiczne oraz własny potencjał. Do każdego zadania podchodzimy rzetelnie i z zaangażowaniem tak, aby ostateczny efekt był satysfakcjonujący dla klienta.

DLACZEGO MY

UNIKATOWOŚĆ

Kreatywna idea, oryginalny pomysł daje unikatowy projekt z naszą pracownią.

UNIKATOWOŚĆ

PERFEKCJA

Celem jest dążenie do perfekcji na każdym etapie projektowym. Dokładnie mierzymy, badamy, rysujemy i realizujemy nasze projekty.

PERFEKCJA

FUNKCJONALNOŚĆ

Praktyczne podejście do tematu wyróżnia nas spośród wielu. Określamy i nadajemy funkcje, aby poprawić Wasz komfort życia.

FUNKCJONALNOŚĆ

PROSTOTA

Wszystko, co nieskomplikowane jest piękne. U nas najprostsze rozwiązania dają niepowtarzalny efekt.

PROSTOTA

Multidyscyplinarna pracownia projektowa łączy myśli, zainteresowania, zawody, potrzeby swoich klientów w spójny projekt. Jednocześnie stosujemy dobre praktyki projektowe oparte o właściwe proporcje pomiędzy naturą a tworami antropogenicznymi. Wykorzystujemy stare przedmioty, meble z duszą i staramy się je rewitalizować, przywrócić do życia. Tereny zieleni publicznej oraz wnętrza biur, restauracji, kawiarni, hoteli projektujemy zgodnie z psychologią przestrzeni. Z pomocą nowoczesnych technologii i technicznego przygotowania tworzymy profesjonalne projekty. Nie są one oderwane od rzeczywistości, współtworzą przestrzeń, markę, komponują się z istniejącym krajobrazem, z wnętrzem domu, mieszkania, z przedsiębiorstwem. Ponadto mają odzwierciedlenie w realizacji dzięki sprawdzonym firmom wykonawczym. Proponujemy również występowanie jako inwestor zastępczy w celu szybszego i bezproblemowego przebiegu inwestycji.

Projektowanie prowadzimy na różnych szczeblach, ponieważ mamy do tego kwalifikacje i wykształcenie. Prowadzimy kompleksowe usługi dla firm w zakresie projektowania graficznego, usługi copywriter’a oraz webdesigner’a. Jednocześnie jesteśmy otwarci na współpracę projektową w aspekcie architektury wnętrz i krajobrazu. Połączenie tych trzech usług projektowych podniesie prestiż Państwa firmy oraz zwiększy oszczędności. Chętnie podejmiemy współpracę z przedsiębiorstwami deweloperskimi przy projektach zieleni na nowopowstających osiedlach mieszkaniowych. Zachęcamy również do współpracy biura architektoniczne przy projektach wnętrz i ogrodów oraz spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe przy projektach zieleni publicznej i placów zabaw. Chcemy, aby nasze otoczenie zmieniało się pozytywnie, stawało się bezpieczniejsze i inspirowało do działania.

Nasze projekty mają nieograniczony zasięg. Wykonujemy projekty on-line wnętrz i ogrodów oraz projektowanie graficzne dla firm. Lubimy projektować dla osobiście poznanych klientów tak, aby lepiej poznać ich potrzeby i sprostać stawianym wymaganiom. Świadczymy swoje usługi przede wszystkim w okolicy Bielska-Białej, Żor, Katowic i Gliwic. Województwo Śląskie nie jest dla nas jedynym miejscem, lubimy podróżować, dlatego chętnie podejmiemy się zleceń na Mazurach lub za granicą.

Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy specjalną ofertę 2w1, projekt wnętrza i ogrodu. Dodatkowo wykonanie projektu w atrakcyjnej cenie. O szczegóły prosimy pytać poprzez formularz kontaktowy.

Pracownia jest teraz czynna

Czy masz dla nas nowy projekt?

PARTNERZY